english version

webové stránky fotografa Pavla Lisého www.LPhoto.cz o skalním umění a fotografii

fotogalerie co měla být původně o sněženkách od Roudnice, ale potom mne víc zaujaly ty stromy.. Fotogalerie co měla být původně o sněženkách od Roudnice, ale potom mne víc zaujaly ty stromy..

fotografie ze jubilejního 20 setkání příznivců společnosti přátel Mongolska, 2010, Praha Fotografie z jubilejního 20. setkání příznivců společnosti přátel Mongolska, 2010, Praha.

pát černobílých fotografií z českého běžkování, 2009, Rokytnice Fotografie z českého běžkování, Rokytnice, 2009.

Několik fotografií z prvního jarniho dne 2009, Botanická zahrada, Praha Několik málo fotografií z prvního jarního dne v roce 2009. Botanická zahrada, Praha.

fotografie z koncertu Roberta Křesťana, 2008, Praha Pár fotografií z koncertu Roberta Křesťana v Praze, 2008.

výstava plakátů skalního umění a historických památek střední Asie na setkání  Klubu cestovatelů, 2008, 
Prosiměřice Pár fotografií z výstavy plakátů tematicky věnovaným jak skalnímu umění tak historickým památkám Střední Asie. Výstava proběhla při setkání Klubu cestovatelů Hanzelky a Zikmunda GLOBE v Prosiměřicích v roce 2008.

fotografie z výstavy pro společnost přátel Kazachstánu v Cambridge, UK, 2007 Výřez fotografií z krátkodobé výstavy pro společnost přátel Kazachstánu, kterou jsem dělal v Cambridge v roce 2007. Soubor zahrnuje fotografie dokumentunmjící jak krajinu tak pastevce či skalní umění střední Asie.

výstava skalního umění, 2007, Praha Fotogalerie z výstavy skalního uměn, která proběhla v Dobré čajovně v létě v roce 2007. Jsou to první fotografie které jsem vystavoval z edice skalní umění.

fotogalerie k  prodejní výstavě s názvem DEFINUJ ČLOVĚKA fotogalerie k prodejní výstavě s názvem DEFINUJ ČLOVĚKACopyright (c)2008 Pavel Lisý contact