english version

webové stránky fotografa Pavla Lisého www.LPhoto.cz o skalním umění a fotografii

Tadjická svatba

formou smlouvy o dílo nabízím možnost fotografické dokumentace významných událostí z vašeho života, jako jsou například rodiné oslavy, svatby či pohřby. Fotografie mohu zpracovat také ve formě nástěnných kalendářů či velkoplošných tisků.

Zde je má nabídka, fotografie jsou v náhledové kvalitě a všechny snímky jsou zde uveřejněny pouze pro účely umělecké podle Občanského zákoníku Zák. č. 40/1964 Sb. odst. 3, písmena c a nesmějí být jakýmkoliv způsobem šířeny či upravovány.

Mé fotografie ze složky fotogalerie lze zakoupit ve dvou paralelních edicích: edice L (formát 54x82 cm adjustovaný v rámu značky Nielsen o rozměrech 70x100 cm) je vždy limitována osmi autorskými zvětšeninami za základní cenu 8 888 Kč včetně DPH a edice M (formát 32x48 cm adjustovaný v rámech značky Nielsen o rozměrech 42x60 cm) je limitována třicetitřemi autorskými zvětšeninami za základní cenu 2 888 Kč včetně DPH. Jak se limitovaná edice vyprodává, cena fotografií se zvyšuje. Zvětšeniny jsou vyrobeny vysoce kvalitním pigmentovým tiskem s předpokládanou životností na denním světle větší než 80 let. Každá zvětšenina je číslovaná, datovaná a signovaná.
Na požádání lze zvětšeniny dodat v luxustní ajdustáži se sklem s oboustrannými mnohonásobnými antireflexními vrstvami. V tomto případě dojde k navýšení ceny u edice formátu L s rámem 70x100 cm o 5 000 Kč s DPH a v provedení s přidaným UV filterm o 6 000 Kč s DPH. U formátu edice M s rámem 42x60 cm je navýšení při minimálním odběru čtyř rámů 1 600 Kč s DPH a v provedení s UV filtrem 1 900 Kč s DPH. Při objednávce menšího počtu kusů je cena dohodou.
Já/Me
Tato fotografie má cenu cca o 44% vyšší.Na fotografie publikované na výstavě Skalní umění a život kočovníků Střední Asie která proběhla v Brně a momentálně probíhá v Bratislavě se vztahuje tento CENÍK.

nahlédněte do dovnitř

Katalog - knihu vydanou k výstavě fotografií o skalním umění je možno zakoupit ve vybraných knihkupectvích, osobním odběrem či na dobirku za 88 Kč (plus cena dobírky).
Poklikáním na obrázek můžete nahlédnout dovnitř. Kniha je celobarevná, anglicko-česká, na křídovém papíře, má měkkou vazbu, formát A5 a má 48 stran.
Prosím v případě zájmu kontaktuje mne na adrese pavel.lisy[at]centrum.cz, rád vám knihu předám či zašlu na dobírku.
SVATBYCopyright (c)2008 Pavel Lisý contact